Loading
 

درباره وب سایت هیراد
Since 2008در حقیقت می توان اینگونه عنوان کرد که انجام هزینه جهت خریداری یک محصول اقدامی ( راه حل) است  جهت رفع یک مشکل و البته افزایش کیفیت زندگی
حال سوال اینجاست چگونه می شود اگر هزینه انجام شده به اشتباه بوده و راه حل خریداری شده خود به مشکلی جدید بدل شود .
موضوع عدم تخصص عبارتی است بسیار کلی و جمع بندی شده که صرفا بعنوان نمونه می توان به عدم آشنایی فروشنده محصول به قابلیتها و توانایی های محصول، موارد کاربرد مصرف محصول، شرایط نیاز به محصول، رده کیفیت محصول و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد که متاسفانه شاهد عدم برخورداری بسیاری از عاملان فروش از علم و اشراف به محصول هستیم. بنابراین چگونه می توان راه حل مشکلی را از عاملی پیگیری کرد که خود علمی به راه حل پیشنهادی ( محصول ) ندارد و شاید هدف صرفا انجام فروشی باشد .

پایگاه هیراد در مرداد ماه سال 1387 فعالیت خود را آغاز نمود .
فعالیت هیراد در زمینه معرفی و اطلاع رسانی محصولات جدید مورد استفاده در شاخه لوازم آشپزخانه - نظافتی - آرایشی بهداشتی و فنی بصورت تخصصی می باشد .

با توجه به اینکه روزانه شاهد افزایش تنوع محصولات اطراف خود هستیم خارج از این موضوع که نیاز به وجود منابعی جهت معرفی محصولات جدید و کاربردی خاص بسیار ضروری است از مهمترین مشکلاتی که در زمینه محصولات وارداتی در ایران می توان به آن اشاره کرد تنوع محصولات چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کاربردی می باشد. و عبارت  مشکل  به این دلیل ذکر شده است که عامل توجیه  تخصصی و سالم  در این سیر بی انتهای تنوع بسیار نادر است .

تفاوتی که به جرات می توان به آن اشاره کرد سختگیری و مشکل پسندی شدید پشتیبانی وب سایت هیراد در معرفی محصولات می باشد.ضمن اینکه علاوه بر تایید سختگیرانه محصولات ، لازم است کاربرد محصول کاملا قانع کننده باشد در غیراینصورت هرگز محصولی که نوعی راه حل به شمار نیاید در این وب سایت قرار نخواهد گرفت.

در نتیجه زمانیکه محصولی تایید می گردد معرفی محصول بصورت کامل و علمی تنظیم شده و پس از ارزیابی مجدد و رفع هرگونه نواقص احتمالی، اطلاعات آن در سایت منتشر می گردد. لذا می توان مدعی بود وب سایت هیراد روش کار خود را بصورت کاملا علمی و تخصصی دنبال می کند در نتیجه شاهد کمترین میزان خسارت و هرگونه نارضایتی مخاطبان بوده ایم .

 

امید است بتوانیم در این راه گامهای بسیار بزرگتر و مهمتری را برداریم
 

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported License.
Since 2008